Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille

Belangrijkste voorzieningen

  • 74 m²

Locatie

    Dankzij de welgelegen locatie in het centrum van de stad, ligt Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban appartement van 74 m² op circa 6 minuten te voet van het Ancienne Collège. Het appartement beschikt over voldoende ruimte voor het ontvangen van 7 personen in 2 slaapkamers.

    De Eglise Saint Jean-Batiste de Villenouvelle is in de buurt van het 1-badkamer appartement gesitueerd, terwijl de Veloroute Vallee et Gorges de l'Aveyron op 500 meter afstand ligt. Bovendien ligt Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille appartement op 7-minuten loopafstand van de Place Nationale. De accommodatie ligt binnen een paar straten van de Jardin des Plantes.

    Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger en badlakens. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

    Om uw comfort te verhogen, hebben Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille appartementen een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Het appartement is maar 400 meter van de dichtstbijzijnde bushalte, Gambetta.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban

    Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger en badlakens. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban Buitenkant foto Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban Buitenkant foto Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban Buitenkant foto Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban Buitenkant foto Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban Buitenkant foto Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban Buitenkant foto Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban Buitenkant foto Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban Buitenkant foto Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban Buitenkant foto Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban Buitenkant foto
    Appartement

    Grootte: 74 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille appartement?
      Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille appartement heeft een oppervlakte van 74 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Confort Et Charme - Centre Ville - Ideal Pro Et Famille Montauban